O MNIE


       Od 2012 r., zajmuję się zawodowo udzielaniem korepetycji z rachunkowości. Już jako 20 latka prowadziłam własną działalność handlową. Po kilku latach rozpoczęłam jednocześnie studia zaoczne  stopnia  na kierunku marketing i zarządzanie w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi i pracę w PKO BP. Studia II stopnia ukończyłam w Wyższej Szkole Bankowości i Ubezpieczeń w Warszawie, pracując już w PZU S.A.  
           Z konsultacji ze mną korzystają studenci, uczestnicy kursów rachunkowości organizowanych przez SGK w Polsce a także osoby, które awansowały na stanowisko głównego księgowego i nie miał ich kto wdrożyć w nowe obowiązki. W przeciwieństwie do spotkania ze mną online, bądź face to face, jeśli potrzebujesz  wrócić do danego tematu, płacisz za korepetycje po raz drugi. Kupując dostęp do kursu możesz korzystać z niego przez 120 dni,  wracać kiedy chcesz i robić to o dowolnej dla Ciebie porze dnia.
Na studiach  polubiłam rachunkowość i interesowała mnie praca w biurze rachunkowym, choć za namową koleżanki rozpoczęłam pracę w ubezpieczeniach i trwało to ponad 10 lat.
Korepetytorem zaczęłam być przez przypadek kiedy to kolega, któremu prowadziłam ewidencję przychodów, rozliczenia z ZUS-em i z US, zapytał czy mogłabym wytłumaczyć coś z rachunkowości córce jego pracownika i…poszło. W ten sposób odkryłam w sobie smykałkę do tego przedmiotu, a konkretnie, że lubię wyzwania polegające na znajdowaniu sposobów by nauczać  trudnych rzeczy w prosty sposób. Wstawiłam swoje ogłoszenie na kilku portalach, w tym na ogólnopolskim portalu e- korepetycje i tak zaczęłam.

KURSY DOSTĘPNE NA TEJ STRONIE TO KONCENTRAT WIEDZY Z RACHUNKOWOŚCI POZNAJ OPINIE NA TEMAT MOJEJ PRACY KOREPETYTORA Z PORTALU E-KOREPETYCJE. 

 • Basia Ocena 5/5
  27 czerwca 2019

  Pani Agnieszko bardzo dziękuję za poświęcony czas:) Wszystkiego egzaminy, do których Pani mnie przygotowywała zdałam w pierwszych terminach, ostatni na 5:). Pierwszy raz rozpoczęłam z Panią współpracę kilka lat temu, teraz ponownie potrzebowałam pomocy i ponownie bardzo mi Pani pomogła. Jakość wykonywanej przez Panią pracy i chęć pomocy jest na bardzo wysokim poziomie. Bardzo dziękuję, na pewno jak tylko będzie taka potrzebna to znowu poproszę o pomoc i będę Panią polecać:)

  Marta 1 czerwca 2019
  Ocena: 5/5

  Pani Agnieszka jest bardzo rzetelną i sumienną osobą. Dzięki wysłanym w Excelu rozwiązaniom zadań łatwo je powtarzać. Najlepsze korepetycje last minute!

  Lukasz Ocena: 5/5
  31 maja 2019

  Super, wszystko wyłożone w prosty i przystępny sposób, bez nadmiernego komplikowania tematu. POLECAM!

 • Maja 4 lutego 2018
  Ocena: 5/5
  Pani Agnieszka pomogła mi zderzyć się z trudnym tematem jakim jest rachunkowość zakładu ubezpieczeń. Przygotowywałam się do egzaminu z tego przedmiotu na SGH. Dostałam 4,5! I jestem zachwycona. Przerobiłyśmy razem wiele przykładowych zadań egzaminacyjnych; pani Agnieszka pomogła mi zrozumieć konstrukcję bilansu i rachunku wyników. Dziękuję bardzo!

                                       ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ KURSÓW                      

 • Patryk 14 stycznia 2018
  Ocena: 5/5

  Pani Agnieszka pomagała mi z zakresu Operacyjnej Rachunkowości Zarządczej. Na pierwszy rzut oka widać, że nie jest osobą przypadkową. Zna dobrze zagadnienia i potrafi je wytłumaczyć. Ponadto, korzysta z własnych materiałów, na podstawie których tłumaczy dany temat. Jestem bardzo zadowolony z udzielonych korepetycji 🙂
 • 7 stycznia 2018
  Ocena: 5/5

  Pani Agnieszka to najlepszy korepetytor. Bardzo dobry kontakt przez emaile, dyspozycyjny i pomocna, bardzo dobrze tłumaczy i odpowiada na każde pytanie . Dzięki Pani Agnieszce dostalam za zadania 2x 4.5 I 5 ! Polecam ! 🙂
 •  Magda24 listopada 2017
  Ocena: 5/5

  Jestem zachwycona korepetycjami u Pani Agnieszki! Nie dość, ze pomogła mi w ostatniej chwili i znalazła dla mnie czas to jeszcze zaskoczyła mnie tym jaką ciepłą jest osoba. Polecam z całego serca 🙂
 • Martyna2 października 2017
  Ocena: 5/5
  Polecam Panią Agnieszkę w ciągu 2 dni (3h) przyswoiłam dwa działy z rachunkowości. Korepetycje odbył się online (przez Skype). Pani jest bardzo miła, dobrze tłumaczy wykorzystując do tego udostępnianie ekranu jak i Exela. Posiada wysoką wiedzę na temat rachunkowości, odpowiada na każde pytanie, jest punktualna. Sprawnie odpowiada na e-maile.

  Z poprawy z rachunkowości po korepetycjach z Panią Agnieszką dostałam ocenę dobrą (15/20 pkt).
  Mogę polecić z całego serca. 🙂
 • Gosia23 sierpnia 2017
  Ocena: 5/5
  Bardzo polecam zajęcia z Panią Agnieszką. Zajęcia prowadzone były bardzo profesjonalnie, w bardzo miłej atmosferze. Na wiele pytań z mojej strony Pani Agnieszka, bez pośpiechu, udzielała mi wyczerpujących odpowiedzi. W przyszłości na pewno skorzystam z pomocy Pani Agnieszki.                                             
 • Monika25 maja 2017
  Ocena: 5/5
  Polecam! Pani Agnieszka jest bardzo cierpliwą osobą, ma bardzo dobre podejście, świetnie tlumaczy i jest naprawdę przemiła. Dostałam 5 z egzaminu, co bez jej pomocy nie byłoby możliwe 🙂
 • Ania18 grudnia 2016
  Ocena: 4/5
  Bardzo dobry kontakt i logicznie wytłumaczony sens zadania. Rachunkowość zaliczona 🙂 
  Dziękuję i pozdrawiam!
 • Daryna 26 listopada 2016
  Ocena: 5/5
  Pani Agnieszka jest wspaniałą i ciepłą osobą, która ma ogromną wiedzę na temat rachunkowości. Znajdzie podejście do każdego niezależnie od poziomu wiedzy. Chętnie dzieli się małymi tajemnicami które ułatwiają rozwiązywanie zadań. Jestem mega zadowolona z zajęć po przez Skype, zajęcia w dowolnych godzinach, nawet jak jest potrzebna pomoc na cito Pani Agnieszka zawsze snajdzie czas dla każdego. Jestem bardzo Pani wdzięczna za korepetycje i wiedzę którą Pani mi przekazała. Rewelacyjny wykładowca i również bardzo miła osoba. Bardzo Pani dziękuję! Życzę sukcesów.
 • WLodek 24 listopada 2016
  Ocena: 5/5bardzo dobry nauczyciel,rachunkowosc zaliczona.Kontakt telefoniczny takze sprawny i sprawny.
 • Agata 20 listopada 2016
  Ocena: 5/5

  Zdecydowanie polecam! Pani Agnieszka uratowała mnie przed poprawką na kursie kiedy szukałam pomocy na cito. Efekt? Zaliczone na 4 🙂 Jedna sesja wystarczyła 🙂 Raz jeszcze dziękuję i polecam!
 • Ilona 6 września 2016
  Ocena: 5/5
  3 godziny u Pani Agnieszki to więcej niż cały semestr 🙂 Egzamin zdany, wiedza też większa 🙂 Szybki i sprawny kontakt. Polecam!
 • Patrycja 15 września 2016

  Ocena: 5/5

  Ja również polecam Panią Agnieszkę. Korepetycje w miłej atmosferze, czuć bijący profesjonalizm i wiedzę. Wszystko jest wytłumaczone w sposob zrozumiały, kontakt szybki i rachunkowość staje sie prostsza 🙂 bardzo sie cieszę, ze właśnie do Pani zgłosiłam się na korepetycje. POLECAM!

 • Judyta 24 sierpnia 2016
  Ocena: 5/5

  Polecam! Jestem bardzo zadowolona. Korepetycje on-line udzielone w jasny, profesjonalny sposób. Zadania zrobione od A do Z z wytłumaczeniem po kolei wszystkiego. Poza tym bardzo dobry i szybki kontakt z Panią Agnieszką. Pozdrawiam:))

 • Darek 4 grudnia 2015
  Ocena: 5/5

  Bardzo polecam. W trzy godziny zajęć z Panią Agnieszką nauczyłem się więcej niż w ciągu 2 miesięcy na uczelni.

  (…..)    Zobacz ofertę kursów